Ettevõttest

AAA krediidireitingu tunnistusEttevõte OÜ Mäe-Rõuge loodi aastal 2002. Transporditeenuse pakkumisega alustati FIE-na juba aastal 1992. Aastakümneid vedeltoiduainete transpordiga tegelenud ettevõte alustas sõitjate juhuveo teenuse pakkumist 2015. aastal.

JanMark Reisid on OÜ Mäe-Rõuge kaubamärk, mille all pakutakse sõitjate juhuveo teenust.

OÜ Mäe-Rõuge kuulus 2015 aastal nende 3,8% Eesti ettevõtete hulka kelledele väljastati Bisnode Estonia AS poolt kõrgeim krediidireiting – AAA-logo-2015-EST

Kaubamärgist

Kurvikad ja vabakäeliselt kirjutatud, oma olemuselt lihtsad tähed iseloomustavad ettevõtte otsustusvabadust ja personaalsust klienditeeninduses, avatust uutele väljakutsetele ja valmisolekut lõbusateks ettevõtmisteks. Logo on inspireeritud omaniku nimest ja sõbralikust huumorimeelest, mis aeg-ajalt võtab tuure üles nagu sõnas olevad suurtähed, et siis jälle rahulikuma hooga edasi kulgeda.

janmark-logo-heledal-retOranž värv on soe ja meeldiv. See värv on kombineeritud rõõmsameelsusest, seltskondlikkusest ja loomulikkusest, seotud seikluste ja põnevusega, mida bussireisid pakuvad. Olles innovaatiliselt loov, rõhudes kvaliteedile ning tekitades vajaduse kaasreisijatega suhtlemise järele nagu põnevatele bussisõitudele kohane. Reisides soovime me kõik kogeda ja jagada üksteisele positiivseid emotsioone. Seda kõike soosib meie logo, öeldes: ole lahke, tule sõida meiega! Vaata maailmas ringi, naudi elu ning reisimist!

Elegantselt peen joon teksti all näitab konkreetsust ja lubadustest kinni pidamist, turvalisust ning hoolivust pisiasjade suhtes. Olles ühel ajal nii müstiline kui võrgutav.

Sõna REISID räägib sõitjate juhuveoteenuse pakkumisest ning lugupidamisest meie teenuste kasutajate vastu.

Kõik armastavad reisimist. Meile aga meeldib reisida koos sinuga!

Täname, et külastasite meie kodulehte. Kohtume JanMark Reisid minibussi pääl!vorumaa-ettevote

Lugupidamisega

JanMark allkiri

JanMark Reisid asutaja

buss-1231